Strona główna | Psychologia, pedagogika | Sukces wychowania. Jak budować dobre relacje w grupie
Sukces wychowania. Jak budować dobre relacje w grupie
Autor: Mariusz Rzeszotek
Wydawca: Difin
ISBN: 978-83-8085-731-5
Data wydania: 2018
Liczba stron: 188/141 x 218 mm
Oprawa: miękka
Cena: 39,00 zł 35,10 zł
Dostępność: 2018-10-17

Poleć znajomemu

Do schowka

Czy chcesz podjąć wyzwanie, jakim jest zbudowanie zgranego i skutecznego zespołu? Zastanawiasz się, jak poradzisz sobie w roli początkującego lidera i mentora? Dzięki tej książce wszystko stanie się łatwe i oczywiste. Dowiesz się, jak osiągać sukcesy zawodowe jako nauczyciel, trener czy pedagog. Na tych stronach znajdziesz gotowy sposób, jak krok po kroku przejść przez planowanie, realizację oraz ewaluację swoich działań tak, by były one skuteczne! Znajdziesz tu konkretne narzędzia, najważniejsze informacje i pozytywną energię. Trzymasz w rękach sprawdzony przepis na sukces wychowania.

Patronat:  

Mariusz Rzeszotek

doktor nauk o kulturze fizycznej i inżynier zarządzania. Nauczyciel oraz trener z wieloletnim stażem. Autor wielu prac naukowych. Prywatnie szczęśliwy mąż, tata oraz pasjonat nowych technologii, podróżowania i siatkówki plażowej.


Agnieszka Kozdroń, Uniwersytet Rzeszowski:

Publikacja zrodziła się z pragnienia przybliżenia Czytelnikom fragmentu zawodowego doświadczenia Autora. Jest to bardzo osobista podróż w głąb przeżyć młodego nauczyciela, który ewoluuje wraz z podopiecznymi i ich rodzicami. Autor w prezentowanej publikacji dzieli się swoim doświadczeniem, kierując się dewizą „dostrzegaj ciekawe wyzwania i możliwości wprowadzenia udoskonaleń wszędzie tam, gdzie inni widzą frustrujące bariery”. Publikacja ta, napisana żywym, barwnym językiem, może być cennym źródłem wsparcia dla pedagogów, zwłaszcza zajęć wychowania fizycznego, choć nie tylko, rozpoczynających pracę w tym zawodzie.

 Wstecz
Copyright Difin Spółka Akcyjna | Design: Edit | Wykonanie: Net-Line