Strona główna | Psychologia, pedagogika | Jak być matką swojej córki? Czyli jak wychowywać dziewczynkę, aby wyrosła na silną, pewną siebie i odważną kobietę
Jak być matką swojej córki? Czyli jak wychowywać dziewczynkę, aby wyrosła na silną, pewną siebie i odważną kobietę
Autor: Marta Pociecha
Wydawca: Difin
ISBN: 978-83-8085-433-8
Data wydania: 2017
Liczba stron: 208/B5
Oprawa: miękka
Cena: 40,00 zł 36,00 zł
Dostępność: 24 godziny

Poleć znajomemu

Do schowka

Książka jest adresowana do kobiet w każdym wieku: córek, matek oraz przyszłych matek. Ma na celu przybliżenie czym jest relacja matki z córką oraz jaki wpływ mają style wychowania na przyszłość i kształtowanie się charakteru kobiety.

Poradnik wyrasta z osobistych i zawodowych doświadczeń autorki jako terapeutki i psycholożki pracującej z kobietami. Zależy jej, aby kobiety, matki mogły spojrzeć szerzej na relację matka-córka oraz mogły czerpać z książki wiedzę jak wychowywać swoje córki i jakimi matkami być, aby ich córki były pewne siebie, pozbawione kompleksów, silne i mocne. Lektura książka pozwoli kobietom na poczucie wspólnoty przeżywania podobnych dylematów wychowawczych, pokazuje nowe sposoby podejścia do tych problemów oraz nowe metody wychowawcze.

Marta Pociecha

psycholog szkolny i psychoterapeutka. Współprowadzi Centrum Psychoterapii i Rozwoju Siódmy Talent w Warszawie oraz współpracuje ze społeczną szkołą STO4 jako psycholog. Specjalizuje się w pracy w obszarach m. in.: zachowań, celów, emocji, relacji, poczucia własnej wartości, przeżywania zmian, kryzysów, współuzależnienia, wiary w siebie, motywacji, sensu życia, odnajdywania pasji, radości i szczęścia w życiu, czerpania przyjemności, odzyskiwania kontaktu ze sobą i tworzenia udanego partnerstwa oraz relacji.


 Wstecz
Koszyk pusty

Aktualności

Warszawskie
Targi Książki

18-21 maja 2017
PGE Narodowy

Publikacje wydawnictwa Difin dostępne na stoisku Księgarni PROFIT (88/D15)

Serdecznie zapraszamy!

» Oferty pracy:

- redaktor wydawniczy: budownictwo
-
redaktor wydawniczy: psychologia, socjologia, ekonomia, zarządzanie
- tłumacz
- psycholog


» Wspieramy

Kiermasz taniej książki

Gdzie kupić

Facebook

 

Współpracujemy z
 

Dla przyszłych autorów


» Wydaj książkę w Difinie

Bestsellery

Copyright Difin Spółka Akcyjna | Design: Edit | Wykonanie: Net-Line