Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że w dniach 21-22.11 zostało zaplanowane przeniesienie księgarnii na inny serwer. W związku z tym mogą występować problemy techniczne związane ze składaniem zamowienień.

Za utrudnienia przepraszamy,
zespół wydawnictwa Difin

Strona główna | Prawo w praktyce | Nabycie lokalu lub domu od dewelopera. Wykładnia przepisów i efekty ich stosowania
Nabycie lokalu lub domu od dewelopera. Wykładnia przepisów i efekty ich stosowania
Autor: Paweł Chmielnicki redakcja naukowa
Wydawca: Difin
ISBN: 978-83-7930-497-4
Data wydania: 2014
Liczba stron: 386/B5
Oprawa: miękka
Cena: 75,00 zł 67,50 zł
Dostępność: 24 godziny

Poleć znajomemu

Do schowka

Książka prezentuje sposób ujęcia problematyki relacji między nabywcą, deweloperem i bankiem różniący się zasadniczo od propozycji, z jakimi można było się spotkać dotychczas na rynku wydawniczym. Stanowi syntezę stworzoną w toku dyskusji prowadzonej przez specjalistów reprezentujących różne gałęzie nauk prawnych i ekonomicznych. Publikacja ma wszystkie walory klasycznego opracowania prawniczego, gdyż obejmuje szczegółową wykładnię obowiązujących przepisów, pozwalając na ocenę sytuacji według kodu „legalne – nielegalne”. Jest również profesjonalną analizą ekonomiczną umożliwiającą ocenę sytuacji według kryterium efektywności.

Układ publikacji nawiązuje do porządku obecnego w schemacie działań, które prowadzą do efektu końcowego w postaci przeniesienia własności domu lub lokalu mieszkalnego z dewelopera na jego klienta. Autorzy pozycji podjęli próbę wskazania konsekwencji podejmowania określonych decyzji z jak największą dokładnością i w sposób tak wymierny, jak tylko było to możliwe do osiągnięcia, niejednokrotnie przedstawiając konkretne wyliczenia kwotowe. Ze względu na unikalny układ treści książka może być traktowana jako przewodnik po kolejnych etapach procesu inwestycyjnego i wiążących się z nim czynności prawnych.

Publikacja jest efektem projektu badawczego Stowarzyszenia Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa.

Spis treści »

Nie znaleziono szczegółowych informacji o autorze

 Wstecz
Copyright Difin Spółka Akcyjna | Design: Edit | Wykonanie: Net-Line