Strona główna | Archiwum | Pracuj na tak! Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu
Pracuj na tak! Jak zbudowaliśmy firmę opartą na zaangażowaniu
Autor: Paweł Kubisiak, Przemysław Gacek
Wydawca: ICAN Institute
ISBN: 978-83-63662-46-2
Data wydania: 2015
Liczba stron: 180/B5
Oprawa: twarda

Poleć znajomemu

Czy można zbudować dużą i dobrze prosperującą firmę bez znacznego kapitału początkowego?
W 2000 roku z grupą kilku znajomych ze studiów i kapitałem 4 tys. Przemysław Gacek założył serwis Pracuj.pl. Obecnie Pracuj.pl, wchodzący w skład Grupy Pracuj, jest największym serwisem rekrutacyjnym w Polsce i jedną z najmocniejszych polskich marek. Z produktów i usług firmy aktywnie korzysta 30 tys. klientów z 40 krajów.
Jak przekonuje autor, ta publikacja powstała, aby pokazać, że „można coś osiągnąć, rozwijając firmę krok po kroku, nie korzystając z żadnych układów ani pomocy bogatej i ustosunkowanej rodziny oraz nie kradnąc symbolicznego pierwszego miliona.

Nie znaleziono szczegółowych informacji o autorze

Marek Metrycki, Prezes Deloitte w Polsce:

Szczera i inspirująca. Fascynująca historia od start-upu do lidera w swojej branży. Praktyczny przewodnik biznesu nie tylko dla początkujących. Uważny czytelnik znajdzie tu wiele cennych wskazówek.

Mirosław Godlewski, Prezes Zarządu Netia SA w latach 2007-2014, obecnie Członek Rad Nadzorczych:

„Pracuj na TAK” to bardzo osobista historia rozwoju jednej z najbardziej interesujących firm we współczesnej Polsce. To obowiązkowa lektura dla wszystkich przedsiębiorców. Napisana przez człowieka (już) sukcesu, a (jeszcze) młodego, ciągle chcącego się uczyć i przede wszystkim praktyka. To lektura, której w Polsce brakowało.

James Van Bergh, Przewodniczący Rady Nadzorczej, Benefit Systems S.A.:

W tej inspirującej książce Przemek Gacek opisuje jak młody przedsiębiorca może zbudować dużą i dobrze prosperującą firmę nie potrzebując do tego znaczącego kapitału. Inspiruje innych młodych przedsiębiorców do pójścia w jego ślady oraz oferuje konkretne wskazówki pomocne w osiągnięciu tego celu.

 Wstecz
Copyright Difin Spółka Akcyjna | Design: Edit | Wykonanie: Net-Line