Strona główna | Archiwum | DNA innowatora. Zostań mistrzem we wdrażaniu innowacji!
DNA innowatora. Zostań mistrzem we wdrażaniu innowacji!
Autor: Jeff Dyer, Hal Gregersen, Clayton M. Christensen
Wydawca: ICAN Institute
ISBN: 978-83-63662-11-0
Data wydania: 2012
Liczba stron: 252/B5
Oprawa: twarda

Poleć znajomemu

Steve Jobs? Nie tylko on wygrywał dzięki innowacji!
Marc Benioff miał 15 lat, gdy założył własną firmę i oddał się pasji: pisał gry komputerowe. To zamiłowanie nie przeszkodziło mu podjąć studiów w obszarze informatyki i zarządzania przedsiębiorstwem, a w wieku 25 lat zarządzać pionem marketingu bezpośredniego w Oracle. 10 lat później, gdy zza biurka w Oracle obserwował rosnące w siłę Amazon i eBay, poczuł, że na horyzoncie pojawia się coś ważnego, czego za żadne skarby nie chce przegapić. Wziął urlop i... Co stało się później? Tego na razie nie zamierzamy zdradzać. W tej historii pojawi się jednak sukces. Sukces, który i Ty możesz odtworzyć!

Nie musisz być ani Stevem Jobsem, ani Markiem Benioffem, by tworzyć przełomowe innowacje! Wykorzystuj swoje zainteresowania, inspiruj współpracowników i wygrywaj.

DNA innowatora podpowie Ci, jak to zrobić.

Dowiedz się:
- Kiedy warto kwestionować status quo w firmie?
- Dlaczego twórca przełomowych innowacji powinien akceptować ograniczenia?
- Jak doskonalić umiejętności eksperymentowania?
- Dlaczego czasem warto zostać adwokatem diabła?
- Jak tworzyć innowacje, które zmienią nie tylko Twoją firmę?

Nie znaleziono szczegółowych informacji o autorze

Wojciech Sobieraj, prezes i założyciel Alior Banku:

Autorzy porównują DNA innowatora do kieszonkowej mapy drogowej i jest to bardzo trafne porównanie. Bo w świecie innowacji nie ma GPS-u, który wskaże najlepszą i najkrótszą drogę. Tymczasem książka zawiera podpowiedzi, wskazówki i ogólne zasady właściwego postępowania. Dlatego jest fundamentalną pozycją dla menedżerów, którym przyszło zarządzać w czasach rewolucji technologicznej. Lepiej nie wychodź bez niej z domu.

Marek Kobielski, Vice President Central Europe NextiraOne:

Książka DNA innowatora opisuje zachowania, które każdy z nas może – i powinien! – w sobie wykształcić. Wolno, a nawet trzeba się pomylić, nieustannie próbować, słuchać innych, konfrontować swoje idee i kwestionować zastaną rzeczywistość. Dlaczego? Bo siłą napędową wszelkiego rodzaju jest nieskrępowana myśl ludzka. Pasjonująca lektura. Dodaje wiary we własne możliwości.

 Wstecz
Copyright Difin Spółka Akcyjna | Design: Edit | Wykonanie: Net-Line